Zaproś swoich pracowników na kurs

języka polskiego

Chcesz zapewnić swoim pracownikom – cudzoziemcom kompleksowe przygotowanie do pracy w Polsce? A może zależy Ci na tym, by cenili swoją pracę również ze względu na komfort przebywania w nowym miejscu zamieszkania?

nauka-polskiego-dla-ukriancow-wroclaw.webp

OFERTA

Centrum Edukacji i Turystyki EWART oferuje kursy języka dla pracowników na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy tematyczne uwzględniające różne branże. Potwierdzamy, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców nie musi być trudna! Kursy polskiego dla pracowników w naszym wykonaniu to przede wszystkim przyjemna atmosfera zajęć. Umożliwia ona skuteczne przyswajanie poszczególnych zasad gramatycznych, jak również poszerzanie zasobu słownictwa. Wykorzystujemy nowoczesne formy i metody pracy, dzięki czemu możemy w sposób niezwykle efektywny zapoznawać uczestników z wszystkimi podstawami polszczyzny.

Na spotkaniu

FORMA KURSÓW

Kursy polskiego dla pracowników organizujemy w siedzibie naszej firmy lub w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Dojeżdżamy do firm na obszarze całego powiatu wadowickiego o dowolnie wybranej przez Ciebie godzinie. Co więcej, po godzinach pracy możemy zorganizować pracownikom wolny czas. Dzięki tej opcji będą mogli w praktyce zapoznać się zarówno z rodzimą wymową, jak i poszczególnymi kwestiami historyczno-społecznymi.

Organizujemy również wycieczki po Polsce. Dzięki nim pracownicy mogą poznać uroki języka polskiego w codziennych sytuacjach, a także elementy kultury kraju.

Firma marketingowa