84492805_2958896517468073_18745360668625
94691572.jpg

HISZPANIA - LLORET DE MAR – COSTA-BRAVA

 

Obóz rekreacyjny z językiem hiszpańskim

Termin: 27.06.2021r -5.07.2021r (9 dni na miejscu)

Koszt wyjazdu: 350 euro plus 900zł

 

Uwaga!!!

Przy zgłoszeniu uczestnika i wpłaceniu zaliczki do 30.03.2021r, gwarantujemy  wycieczkę fakultatywną do L’Escala gratis J

Hiszpania - to jedno z najpiękniejszych  miejsc na wakacje. Młodzież z całego świata przybywa tu co roku, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy. Zapraszamy do Lloret de Mar - stolicy rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas.

 

LIoret de Mar - Jeden z największych i najbardziej znanych kurortów na Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Miasteczko słynie z niezwykłego, skalistego wybrzeża i szafirowego morza. Posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, stwarzają nie powtarzalną  atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy.

 

 

Zakwaterowanie: 

 

Hotel Guitart Central Park **** z basenami i parkiem wodnym na wybrzeżu Costa Brava 

 

Guitart Central Park 3****  jest uznawany przez wielu klientów za najatrakcyjniejszy obiekt hotelowy w Llloret de Mar. Położony zaledwie ok. 400 m od plaży „Fanals” i ok. 400 m. od ścisłego centrum  Lloret de Mar,  gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez miejscowość Lloret de Mar. Na terenie hotelu do dyspozycji gości jest aż 5 basenów, z czego 4 są otwarte, a poza sezonem 1 z nich jest podgrzewany i kryty. Bezpłatnie do dyspozycji gości są leżaki i parasole. Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne w ramach którego bezpłatnie korzystać można z kortów tenisowych, ściany tenisowej, tenisa stołowego. Ponadto za opcjonalną opłatą na miejscu siłownia, sauna, gabinet masażu, bilard. Ponadto hotel oferuje doskonałą, urozmaiconą kuchnię w formie bufetu oraz bogaty program animacyjny dla swoich gości. Guitart Central Park cieszy się bardzo dobrą opinią klientów z racji na wykwalifikowaną obsługę, międzynarodową atmosferę, doskonałą lokalizację oraz znakomity stosunek ceny do jakości. Pokoje w hotelu są klimatyzowane. Pokoje 2 i 3 osobowe.

 

Wyżywienie: 

 

Śniadanie, obiad, kolacja-3 posiłki w formie bufetu w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.  W trakcie całodziennych wycieczek - prowiant zamiast obiadu. 

 

Program pobytu:

 

Barcelona - wycieczka całodniowa z przewodnikiem - m.in. monumentalny kościół Gaudiego Sagrada Familia, wizyta na stadionie Camp Nou (cena ok 25 eu, dla chętnych) i w zabytkowej Dzielnicy Gotyckiej, czas wolny na Ramblas - głównej promenadzie miasta; na zakończenie pokaz Magicznej Fontanny.

 

Zwiedzanie z przewodnikiem wybrzeża Costa Brava zobaczymy min:

gotycki kościół Santa Roma z początku XV wieku z kolorowymi dachówkami, Ratusz, Promenada, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, Cmentarz z nagrobkami w stylu katalońskiej secesji.

 

Plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, konkursy, dyskoteki, zajęcia rekreacyjno-sportowe na plaży i w ośrodku (siatkówka, piłka nożna, gry i zabawy ruchowe na plaży)

 

 

Wycieczka piesza na punkt widokowy - w kierunku południowego odcinka promenady, który kończy się skałą, na której niezmiennie czeka na swego męża- marynarza Dona Marinera, zachwycać się będziemy urokiem skałek wynurzających się z wody oraz ciekawą roślinnością - niezliczoną ilością kaktusów i sukulentów.

 

Wycieczka piesza do średniowiecznego zamku  - w rzeczywistości okazały dom prywatny, zbudowany przez rodzinę zamożnych przemysłowców katalońskich już w XX stuleciu.

 

Korzystanie z wybranych animacji prowadzonych przez Hiszpanów w Hotelu w języku angielskim.

 

Przez cały pobyt w Hiszpanii będziemy uczyli się podstawowych słów i zwrotów w języku Hiszpańskim, po to aby stosować je na obozie

 

Wollstreet -gra terenowa – poznajemy Lioret de Mar

 

Retro games- legendarne gry towarzyskie

 

Ramowy program pobytu:
1 dzień: zbiórka godz. 6.30  na parkingu przy dworku Mikołaja w Wadowicach, przejazd do HISZPANII. Dłuższa przerwa w Niemczech na obiad(ok. 8 euro we własnym zakresie)
2 dzień: przyjazd ranny  do Hiszpanii, zakwaterowanie, obiad, wypoczynek na basenie, spacer nad morze.

2-9 dzień: realizacja programu

9 dzień: Wykwaterowanie. Jesteśmy jeszcze cały dzień w Hiszpanii, pożegnanie z miastem i plażą :)  pożegnanie z Hiszpanią, wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu.
Przejazd w drogę powrotną do Polski.
10 dzień: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Zakończenie obozu.

/9 dni na miejscu/,  1 i 10 dzień w podróży :( ale będzie wesoło i sympatycznie.
ZAPRASZAMY I PROSIMY ZABRAĆ DUŻO DOBREGO HUMORU :)


 

Program fakultatywny:

 

1. TOR WYŚCIGOWY FORMUŁY I + MONTSERRAT

 

TOR - Circuito de Catalunya. Otwarty od 1991 roku przyciaga wszystkie wielkie gwiazdy Formuły 1. Zwiedzanie toru i obiektów trwa ok.1,15 min. To atrakcja nowoczesna, sportowa i bardzo atrakcyjna szczególnie dla miłośników formuły I.

 

Montserrat - męski klasztor benedyktyński, położony w masywie górskim Montserrat w Katalonii.  Znajduje sie tutaj cudowna figurka La Moreneta- patronki Katalonii. Na górę, ok 600 mnpm, wjedziemy kolejką. Ta panoramiczna podróż  trwa 15 min.  Wzgórza oferują wspaniale widoki, trasy spacerowe czy Drogę Krzyżową.

Cena 50 eu 

 

2. Atrakcje wodne- banan, szybka łódź motorowa oraz koła i platforma do szybkich przejażdżek za motorówką- gwarantowana wspaniała zabawa

Cena- 30  eu od osoby(uczetnik wybiera tylko jedną atrakcję i realizuje ją w grupie)

 

 

3.ZWIEDZANIE LEGĘDARNYCH  ZAKĄTKÓW WYBRZERZA:

 

L’Escala to miasteczko nadmorskie oddalone od Lloret o ok.80 km. Znajdują sie tutaj ruiny greckiego i rzymskiego miasta Empuries (unikalne na terenie Hiszpanii) , a co najlepsze, znajdują się one nad samym morzem i tuz przy wyjściu jest zatoczka z drobnym piaseczkiem i łagodnym zejściem do wody, wiec po zwiedzaniu obowiązkowo zaliczymy kąpiel.

 

Pals- to podróż do średniowiecznego miasteczka, jako że spaceruje sie po kamiennych uliczkach, wieżach i murach świetnie zachowanych sprzed wielu, wielu wieków. Cel obowiązkowy wielu wycieczek.

 

Calella de Palafrugell- to tradycyjne, białe, rybackie miasteczko Costa Brava. Ulubiony cel mieszkańców Barcelony. Ma kilka małych plaż, położonych malowniczo nad arkadami budynków, nad skałkami czy rybackimi zatoczkami. Po zwiedzaniu wskoczymy do wody dla ochłody.  

Cena: 30 eu

 

 

Aby wycieczka lub atrakcja fakultatywna odbyła się, musi się zgłosić co najmniej 30 uczestników.


DODATKOWE ZAJĘCIA DO WYBORU PRZEZ UCZESTNIKÓW:

1.Zajęcia z lektorem języka hiszpańskiego

 • zajęcia maja na celu przełamanie chęci mówienia w języku hiszpańskim na co dzień, będą to zajęcia atrakcyjne dla uczestników przełamujące barierę językową prowadzone w formie zabawowej...

2.Zajęcia na basenie

 • zabawy i gry w wodzie oraz doskonalenie wybranych stylów pływackich, proca z kamerą.

3. Wybrane gry drużynowe

 • uczestnicy realizują wybrane gry drużynowe pod okiem trenera- piłka nożna, siatkówka, koszykówka itp.

Cena zawiera:
- przejazd komfortowym autokarem z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo.
- zakwaterowanie w pok. 2,3os.
- wyżywienie: trzy posiłki dziennie- BOGATY  BUFET z napojami
- pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik z Polski + ratownicy na plaży oraz rezydent i przewodnik
- korzystanie bezpłatnie z plaży, basenu i atrakcji hotelu
- bezpłatne dyskoteki w hotelu
- ubezpieczenie od kosztów leczenia  i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu. PZU na kwotę 120tyś na każdego uczestnika
- realizacja programu sportowego prowadzona przez nauczycieli i trenerów!!!
- opłata klimatyczna w cenie pobytu !!!

- opieka wykwalifikowanej i doświadczonej kadry nauczycieli


Informacje praktyczne:
Sugerowane kieszonkowe: minimum 50 EUR ( posiłek w Niemczech, drobne wydatki) oraz pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. (sprawdzane paszporty lub dowody osobiste. Dla młodszych uczestników, możliwość skorzystania z programu animacyjnego hotelu Guitart. Przejazd na trasie Wadowice- Lloret de Mar (przez Niemcy i Francję) ok. 2100 km - ok. 26 godz. Podczas podróży przerwa na posiłek (we Francji i w Niemczech), orientacyjny koszt - od 8 EUR.


Ważne informacje:
Uczestnicy powinni posiadać:
na wyjazd należy zabrać aktualny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę uczestnictwa, należy przekazać do biura na  21 dni przed rozpoczęciem turnusu, przybory toaletowe, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, wygodne obuwie, strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe ok. 50 EURO /na wybrane przez siebie wycieczki/ .

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
- wycieczki fakultatywne
- prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 euro)

 

 

Płatności i zgłoszenia na obóz w trzech krokach:

 

1.Zgłoszenia uczestników prosimy kierować na adres biuro@ewart.edu.pl  lub telefonicznie na numer 575090302, następnie prosimy wydrukować umowę uczestnictwa, wypełnić ją i dostarczyć do biura Ewart lub wysłać na adres meilowy.

 

Akademia Sportu i Turystyki  Ewart

Ul. Wojska Polskiego 51a, 34-100 Wadowice

www.ewart.edu.pl

 

2.Zaliczkę w kwocie 500zł należy wpłacić  na konto podane niżej, co będzie warunkiem kwalifikacji  uczestnika na obóz w terminie do 30.03.2021r. Wpisując dane uczestnika i obóz, który się wybiera. Resztę kwoty wpłacamy na 21 dni przed rozpoczęciem obozu tj. 400zł plus 350 euro, można także wpłacić w sekretariacie Ewartu w godzinach pracy biura.

 

 

Alior Bank:       94 2490 0005 0000 4530 8985 1527

 

Konto w Euro   PL 87 2490 1057 0000 9902 5203 5203

Kod Swift/Bic

ALBPPLPW

 

 • Liczba miejsc ograniczona

 

 • Organizator zastrzega sobie zmiany w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

 • Zdjęcia i filmy z obozu będą na bieżąco umieszczane  na naszej stronie na Facebooku(rodzic będzie mógł na bieżąco zobaczyć, jak dzieci spędzają czas na obozie)

 

 • Spotkanie organizacyjne dla rodziców przed obozem, odbędzie  się online  na Faceboku-  Akademii  Sportu i Turystyki EWART  w wyznaczonym terminie.

Formularz zapisu na zimowisko 
цель-ам-зее.jpg

ZELL AM SEE/ KAPRUN / FUSCH / BRUCK

to jeden z najbardziej znanych w Europie rejonów narciarskich. Zlokalizowany jest w pięknej dolinie jeziora Zeller See, u podnóża malowniczych szczytów Schmittenhöhe i gór Parku Narodowego Hohe Tauern (Alpy Wysokie),  nad  którym króluje majestatyczny szczyt Kitzsteinhorn Lodowiec (3203 m.n.p.m)

To wprost wymarzone warunki dla narciarzy

83161019_2965576096800115_50650460201156

1 dzień:

zbiórka godz. 7.00  na parkingu przy dworku Mikołaja w Wadowicach, przejazd do Fusch (Austria), zakwaterowanie, kolacja, wieczór organizacyjny.

2-7 dzień:

 • Szkolenie narciarskie z instruktorami, grupa początkująca i zaawansowana (6 dni po 6-7 godzin na stoku), jazda z kamerą, zabawy na stoku, zawody na koniec szkolenia. Szkolenie będzie odbywało się codziennie na innym stoku. Gwarantowane zadowolenie klientów.

 • Wycieczka  do Zell am Zee

 • Park wodny w Kaprun z basenami na zewnątrz i wewnątrz obiektu

 • Wielka bitwa zimowa

 • Pogodne wieczory (randka w ciemno, wieczór gwiazd oraz talentów)

 • Rozgrywki sportowe

 • Wieczorny spacer do wodospadu Hirzbacher Wasserfall z pochodniami. 

 • Retro games - legendarne gry towarzyskie.

 • Niespodzianki

8 dzień:

Powrót do Polski (po drodze obiad we własnym zakresie na terenie Czech. Ok. 10€)

Sprzęt narciarski należy zabrać ze sobą.

Happy Kids Huddle

DODATKOWE ZAJĘCIA DO WYBORU PRZEZ UCZESTNIKÓW:

(prosimy przy zgłaszaniu uczestników na obóz o podanie zajęć dodatkowych wybranych przez dzieci)

Zajęcia z lektorem języka niemieckiego

 • zajęcia  przełamujące barierę językową prowadzone w formie zabawowej

Gry i zabawy komputerowe

 • Turnieje i konkursy oraz wspólne grupowe gry i zabawy

Szkolenie snowboardowe.

 • Szkolenie z instruktorem na stoku z podziałem na grupę początkującą i zaawansowaną (5 dni po 5 godzin na stoku)

Aby zajęcia dodatkowe się odbyły musi się zgłosić co najmniej 15 osób w danej grupie.

Lodowisko
 • tor saneczkowy o długości 3 km, znajduje się około 7 km od hotelu. Tor jest oświetlony nocą i zapewnia przednią zabawę. Cena 15€

 • 90-minutowy pobyt na lodowisku (można wypożyczyć łyżwy 8€). Cena15€

Rodzina na nartach

      1850zł  plus karnet (ok 150eu)

 • przejazd komfortowym autokarem z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo

 • zakwaterowanie w komfortowych warunkach

 • wyżywienie

 • pełna opieka pedagogiczna 

 • opieka medyczna

 • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia za granicą podczas całego pobytu

 • realizacja programu sportowego prowadzona przez nauczycieli i trenerów

 • szkolenie narciarskie prowadzone przez doświadczonych i lubiących pracę z dziećmi instruktorów

 • praca z kamerą

83671489_2958898817467843_51902201275382
 • 10 lat doświadczenia w organizacji obozów i kolonii oraz wyjazdów narciarskich

 • wykwalifikowana, doświadczona i lubiąca pracę z dziećmi kadra

 • mnóstwo zadowolonych klientów

 • licencja i gwarancja turystyczną

 • pełny zakres ubezpieczeń

 • zgłoszenie do Kuratorium Oświaty

 • specjalizujemy się w organizacji wyjazdów  dziecięco-młodzieżowych

83436794_2958897767467948_26481564983199
 • Zgłoszenia uczestników prosimy kierować poprzez poniższy formularz zapisu

 • umowa uczestnictwa podpisana za pośrednictwem LangLion

 • zaliczkę w kwocie 600zł należy wpłacić do 30.10.2020 na konto podane niżej, co będzie warunkiem kwalifikacji uczestnika na obóz

 • Bank Spółdzielczy nr konta:  59811000002001004799230001

 • resztę kwoty prosimy wpłacić minimum na 21 dni przed rozpoczęciem obozu tj. 1250zł

 • kwota150eu na karnet - płatna na miejscu przez uczestników

 • Liczba miejsc ograniczona

 • Organizator zastrzega sobie zmiany w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Formularz zapisu na zimowisko w Alpach

Opłata za obóz wynosi 2450 zł

arrow&v

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia