IMG_20190730_163748.jpg
Jantar -2021r
 
obóz piłkarsko-pływacki dla aktywnych
Termin: 4-13.07.2021(9 dni)
Koszt: 1850 zł
Akceptujemy bon turystyczny

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu informacyjno- organizacyjnego  obozu piłkarsko-pływackiego - Jantar (04-13.07.2021)

https://fb.watch/52tVRjAx5o/?fbclid=IwAR3zv6ByKiyknqzEjnSRCTu6HXNbrqT5rnM08s-jrKMTYCy3xOZwkD8L5DE

Jantar - znana osada turystyczno - rybacka położona na prastarym bursztynowym szlaku. W sezonie letnim miejscowość staje się gwarnym letniskiem przyciągającym turystów swoim leczniczym klimatem, przyrodą, piękną szeroką plażą. To druga pod względem wielkości miejscowość w Gminie Stegna, leżąca na Mierzei Wiślanej. Ta piękna turystyczna miejscowość od lat przyciąga wielu turystów.

Atutem Jantaru jest piękna, czysta plaża z dużym odcinkiem plaży strzeżonej oraz mieszane lasy z licznymi ścieżkami dla miłośników pieszych wycieczek i wypraw rowerowych.

To obóz przeznaczony dla dzieci od 8-12 i 13 -16 lat,  która chcą  spędzić te wakacje w sposób wyjątkowy.  Sport, integracja oraz zajęcia w grupach budujące zespół, a wszystko to pod okiem doświadczonych i uwielbianych przez uczestników trenerów i opiekunów. Dopilnują oni, aby każdy wspominał ten wypoczynek najlepiej jak tylko się da!

 

 

Zakwaterowanie:

 

​Najlepszy ośrodek na wybrzeżu! Viva Jantar   www.vivajantar.pl

Grupa będzie zakwaterowana w nowym pawilonie z pełnym węzłem sanitarnym.

Już czekają na naszych uczestników pyszne posiłki przygotowywane przez kucharzy ośrodka. Śniadania i kolacje są serwowane w formie bufetu szwedzkiego, a obiad serwowany do stolika.

Do dyspozycji gości: recepcja (czynna 24 h na dobę), stołówka, świetlica, teren rekreacyjny z miejscem na ognisko, miejsce do grilla (stoły, ławki, wiata, piec), cztery odkryte baseny, boisko do gry w piłkę siatkową, koszykówkę, kometkę, piłkę nożną (typu "Orlik"), kort do tenisa ziemnego, park linowy, pole do minigolfa, tor gokartowy oraz pracownia informatyczna, wi-fi.

 

Transport: komfortowy autokar z uchylnymi fotelami, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami już od wielu lat

To jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jantara  przyciąga co roku tysiące turystów i stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości tj. Hel i Trójmiasto.

Obóz przeznaczony dla dzieci od 8-12 i 13-18 lat,  która chcą  spędzić te wakacje w sposób wyjątkowy.  Sport, integracja oraz zajęcia dla aktywnych, a wszystko to pod okiem doświadczonych i uwielbianych przez uczestników trenerów i opiekunów. Dopilnują oni, aby każdy wspominał ten wypoczynek najlepiej jak tylko się da!

PROGRAM:

Przywitanie z morzem i pierwszy spacer po okolicy, rozeznanie terenu

Team time integracja uczestników, gry i zabawy ruchowe

Trening piłkarski- zabawy w piłce nożnej, nauka techniki indywidualnej zawodników

Pływanie- zajęcia na basenie hotelowym, nauczanie i doskonalenie wybranych stylów pływackich

Poznajemy Jantar -  gra terenowa

Rozgrywki sportowe o Puchar kierownika Campu

Fun  Games  animacje i gry  planszowe, bilard, tenis stołowy  itp.

Retro Games legendarne gry towarzyskie,  randka w ciemno, wieczór talentów, wybory miss i mistera kolonii,  pokaz mody-konkurs

Aktywne plażowanie kąpiele w morzu pod okiem ratownika oraz gry i zabawy na plaży, siatkówka, zbijak, piłka ręczna itp. wielka bitwa wodna

Poszukiwacze skarbów- wyprawa brzegiem morza o brzasku na wschód słońca oraz poszukiwanie bursztynów

Nocne kąpanie kąpiel w morzu pod okiem ratowników po zachodzie słońca

Konkursy najciekawsze i najładniejsze zdjęcie obozowe, konkurs czystości, konkurs  dobrych manier

Piknik o zachodzie słońca na plaży oraz pogodne wieczorki

Wycieczka autokarowa - Statkiem Po Trawie to rejs Kanałem Elbląskim, śluzami i pochylniami. Podczas rejsów macie Państwo okazję poznać unikalny system pochylni, a my mamy okazję podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w wyjątkowych sceneriach przyrody oraz hydrotechniki.

Podczas całego rejsu pasażerom towarzyszą komentarze kapitana statku, który zapoznaje Państwa z historią i zasadami funkcjonowania budowli hydrotechnicznych na Kanale Elbląskim, jedynego w swoim rodzaju systemu przemieszczania statków po “suchym” grzbiecie pochylni.

Rejs po kanale to nie tylko obowiązkowy punkt na mapie zabytków i miejsc wartych do odwiedzenia w Polsce, ale również niezapomniana przygoda z widokiem na malownicze okoliczności przyrody, ciszy, spokoju i szumu lasu.

 

Niespodzianka przygotowana przez Organizatora
 

 

Plan dnia:

 

Pobudka

Śniadanie

Zajęcia poranne

Obiad, podwieczorek

Sjesta

Zajęcia popołudniowe

Kolacja

Zajęcia wieczorne

 

Atrakcje fakultatywne(dodatkowo płatne)

1.Zamek Krzyżacki w Malborku to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Od 1309 roku Malbork był siedzibą wielkich mistrzów Zakonu Krzyżackiego, a jednocześnie stolicą jednego z najpotężniejszych państw średniowiecznej Europy. Jest również największym gotyckim zespołem zamkowym na świecie, ponieważ jego  powierzchnia wynosi około 21 hektarów. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem lub audio przewodnikiem, a atrakcja ta jest wliczona w cenę biletu. Ci, którzy zdecydują się na zwiedzanie monumentalnego zamku, powinni zdawać sobie sprawę z faktu, że zwiedzanie trwa średnio około 3 godziny - warto zatem zadbać o wygodne obuwie, ponieważ będzie przydatne w czasie spaceru po nierównościach i licznych schodach. 

Koszt 60zł od osoby  

2.Gdańsk – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Zobaczymy min:  Muzeum II wojny Światowej, Westerplatte, Starówka, Żuraw,  Bazylika Mariacka oraz najważniejsze zabytki  i atrakcje związane z Gdańskiem

Koszt: 60zł

 

 

3.Sopot- Gdynia to miasta znane głównie z pięknej plaży i mola, które niezależnie od pogody jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów.

W Sopocie zobaczymy:  Domek Sierakowskich, Grodzisko, Kościół św. Jerzego, Krzywy Domek, Muzeum Sopotu, Molo oraz Główną promenadę, Monte Casinno, Latarnia morska

W Gdyni zobaczymy: ORP Błyskawica, Centrum Nauki Exsperyment, Skwer Kościuszki, Dar Pomorza, Molo Orłowo, Plaża w Gdyni

Koszt: 60zł

 

 

Zajęcia dodatkowe do wyboru:

1.Piłka nożna

Profesjonalny trening piłki nożnej. Nauczanie techniki indywidualnej oraz zabawy w piłce nożnej

 

2. Pływanie

Zajęcia na basenie hotelowym, nauczanie i doskonalenie wybranych stylów pływackich oraz zabawy w pływaniu

 

3. Siatkówka

Nauka i doskonalenie gry w piłkę siatkową pod okiem trenera

 

Aby zajęcia dodatkowe się odbyły musi się zgłosić przynajmniej 20 uczestników.


Cena zawiera

 

- przejazd komfortowym autokarem z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo.
- zakwaterowanie w pok.  4 os.
- Wyżywienie: cztery posiłki dziennie- BOGATY  BUFET.
- pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik w ośrodku + ratownicy na plaży oraz trenerzy do prowadzenia zajęć.
- korzystanie bezpłatnie z  atrakcji obiektu,
- ubezpieczenie od  nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu.
- opłaty drogowe, parkingi,
- atrakcyjny program sportowy z nagrodami prowadzony przez nauczycieli i trenerów!!!

- realizację programu


Ramowy program pobytu:

 

1 dzień: zbiórka godz. 6.30  na parkingu przy dworku Mikołaja w Wadowicach, przejazd do Jantara  z przerwą na obiad(we własnym zakresie ok. 20zł)

2-8 dzień:
realizacja programu
9  dzień: realizacja programu, wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu. Wieczorny przejazd  w drogę powrotną do Wadowic.
10 dzień: ranny przyjazd do WADOWIC. Zakończenie obozu.

Informacje praktyczne:

 

Sugerowane kieszonkowe: minimum 100zł. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV, legitymację szkolną, umowę uczestnictwa


Płatności i zgłoszenia na obóz w trzech krokach:

 

1.Zgłoszenia uczestników prosimy kierować na adres   lub telefonicznie na numer 575090302 oraz wydrukować umowę uczestnictwa, wypełnić ją i dostarczyć do biura Ewart lub wysłać na adres meilowy. ASIT Ewart Ul.Wojska Polskiego 51a, 34-100 Wadowice

 

2.Zaliczkę w kwocie 400zł należy wpłacić do 30.04.2021r na konto podane niżej, co będzie warunkiem kwalifikacji uczestnika na obóz. Wpisując dane uczestnika i obóz, który się wybiera.

 

Akademia Sportu i Turystyki  EWART

Ul.Wojska polskiego 51a

34-100 Wadowice

Alior Bank 94 2490 0005 0000 4530 8985 1527

 

3. Resztę kwoty tj. 1450zł prosimy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

 

  • Liczba miejsc ograniczona

 

  • Organizator zastrzega sobie zmiany w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

  • Zdjęcia i filmy z obozu będą na bieżąco(codziennie wieczorem) umieszczane  na naszej stronie na facebooku(rodzic będzie mógł na bieżąco zobaczyć, jak dzieci spędzają czas na obozie

 

  • Spotkanie organizacyjne dla rodziców przed obozem, odbędzie  się online  na Faceboku-  Akademii  Sportu i Turystyki EWART ,w wyznaczonym terminie.