FB_IMG_1584559453305.jpg

Zajęcia w Szkole na Kopcu

Szanowni Państwo

Jak co roku zapraszamy Państwa dzieci na przygodę z językami obcymi (angielskim i dodatkowo – niemieckim) z EWARTem w Szkole na Kopcu. Trudny koronawirusowy czas za nami i być może przed nami, ale z drugiej strony jesteśmy przekonani, że nie można tego czasu zmarnować. Wielu z Państwa kontaktuje się z nami, pytając o kontynuację, dlatego też zdecydowaliśmy się już po raz czwarty umożliwić dzieciom z Kopca uczestniczenie w zajęciach z naszymi pełnymi pasji lektorami.

KIEDY ROZPOCZNĄ SIĘ ZAJĘCIA W SZKOLE NA KOPCU?

Z uwagi na konieczność stworzenia planu, który zakłada w pełni reżim sanitarny (w oparciu o zajęcia w salach w ramach tzw. baniek w Szkole na Kopcu) kursy rozpoczną się wówczas, gdy grupy zostaną zapełnione.​

CZY PLAN ZAJĘĆ JEST PLANEM OSTATECZNYM? CZY BĘDĄ JESZCZE ZMIANY?

Jesteśmy teraz na etapie zbierania zapisów na zajęcia. Plan umieszczony poniżej jest orientacyjny, opracowany w oparciu o plan lekcji w Szkole na Kopcu. Jak tylko grupy się zapełnią, będziemy domykać cały grafik, starając się dostosować do godzin, kiedy kończą lekcje Państwa dzieci. Nie chcemy, by musiały długo czekać na kurs.

Wstępny plan zajęć (pdf)

KIEDY MOŻNA ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA?

Zapisów na zajęcia dokonuje się od SOBOTY 17.10.2020 do ŚRODY 21.10.2020 do godziny 15:00 poprzez formularz umieszczony poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA?

Jeśli są Państwo zainteresowani zajęciami z języka angielskiego, proszę wybrać klasę (KOPIEC plus klasa), do której uczęszcza Państwa dziecko​ i kliknąć ZAREZERWUJ.

Następnie z kalendarza wybrać datę 21.10.2020 godz. 15:00 (data jest ustawiona automatycznie i nie jest tożsama z dniem rozpoczęcia zajęć) i kliknąć DALEJ.

Proszę zostawić swój adres email i (lub) numer telefonu, a w wiadomości proszę napisać imię dziecka.

Nasz sekretariat skontaktuje się z Państwem w celu omówienia terminów i szczegółów zajęć. 

 

JAK CZĘSTO BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA W SZKOLE NA KOPCU?

Spotkania będą odbywać się 2 razy w tygodniu – wtedy efekty są widoczne i nie ma pośpiechu, by zrealizować program.

​Będziemy starać się ustawić plan tak, by każda grupa będzie miała jedne zajęcia z Joan – tylko po angielsku (nacisk na mówienie) i drugie z polskim lektorem (w razie konieczności wyjaśni problematyczne kwestie w języku polskim).

JAKA JEST ODPŁATNOŚĆ?

Cena zajęć: specjalna dla Uczniów Szkoły na Kopcu 25 zł od spotkania dla dziecka (przy lekcjach dwa razy w tygodniu). Do tego konieczny będzie zakup podręcznika  – wersja papierowa i cała platforma do zajęć plus e-learning.

W ramach opłaty dodatkowo dzieci otrzymują gratis:

- pakiet zajęć w ramach Pogotowia Korepetycyjnego u nas w EWARCIE (o wartości 270 zł). Mogą z nich skorzystać nieobecni lub ci, którzy mają taką potrzebę – chcą powtórzyć materiał bieżący lub przyjść na zajęcia konwersacyjne.

- pakiet warsztatowy (o wartości 100 zł).

- możliwość uczestniczenia w konkursach z nagrodami (najbliższy w listopadzie).

Mamy nadzieję, że nasi Kursanci z radością będą uczestniczyć w zajęciach u nas. Trochę się u nas pozmieniało, ale stałe pozostaje jedno: wszyscy po prostu kochamy uczyć.

Życzymy wiele radości na ten rok szkolny

Ewa Adamus

wraz z lektorami, nauczycielami i instruktorami

CEIT EWART

 

List do Rodziców (pdf)

 
język_angielski_w_szkole_na_kopcu.png