IMG_20210215_192325.jpg

Naszą misją jest odkrycie w każdym z Was miłości i talentu do pływania

Nasza doświadczona karda instruktorska i trenerska w codziennej pracy wykorzystuje swoje przygotowanie pedagogiczne, teoretyczne i praktyczne.

Radość z tego, co robimy, optymizm, kreatywność w realizacji wyzwań, jakie stawiają nam zajęcia, sprawiają, iż dla każdego, kto do nas przyjdzie, aktywność w wodzie stanie się wielką przyjemnością.

Zajęcia prowadzimy na basenach w Andrychowie i Wadowicach.

edukacja przez zabawę

Nudne zajęcia i zniechęcone dzieci to największa porażka każdego instruktora. Dlatego zajęcia w naszej szkole pływania to nie treningi wydolnościowe, ale nauka i doskonalenie pływania poprzez zabawę. Zajęcia prowadzimy w taki sposób, aby nawet w trakcie zabawy przemycać ważne i rozwijające ćwiczenia i jednocześnie nie stracić zainteresowania dzieci nauką pływania.

 motywujemy

Naszego instruktora najczęściej można znaleźć właśnie w wodzie między dziećmi. Z małymi uczniami instruktorzy są w wodzie. Natomiast jeżeli chodzi o grupy zaawansowane, to czasami lepiej jest wyskoczyć na brzeg, aby przyjrzeć się sposobowi wykonywania ćwiczeń przez naszych podopiecznych z trochę innej perspektywy.

podchodzimy indywidualnie

Staramy się nie patrzeć szablonowo i nie ulegać rutynie. Każdy pływak, mały czy duży jest u nas, traktowany bardzo indywidualnie. Czasami problemy z pokonywaniem nowych trudności nie są związane tylko z aspektami fizycznymi, ale też z psychicznymi. W takich sytuacjach nigdy nie naciskamy, a jedynie staramy się delikatnie przekonać, że pływanie to super zabawa!

Andrychów

i Wadowice

Zapraszamy na zajęcia indywidualne, w grupach

i sekcjach pływackich

basen2.jpg